✯✯✯✯✯
Velmi si vážím Vaší důvěry. Zde si můžete přečíst recenze na mou práci a budu moc rád, když mi pomocí tlačítka níže zanecháte pár řádků a hodnocení i Vy.
Věra Dajčová ✯✯✯✯✯
Naprostá spokojenost, příjemná a rychlá komunikace. Focení jsme si i přes naše počáteční rozpaky, kdy jsme s manželem nevěděli co s rukama a nohama :D moc užili .... a výsledek? Kouzlo okamžiku zachycené navždy ve fotkách, vzpomínka na celý život...dokonalé předsvatební podzimní a lednové svatební fotky. Děkujeme a můžeme jen doporučit.
Lenka Vanickova ✯✯✯✯✯
Pana Dobrovolného jako svatebního fotografa vřele doporučuji! Martin se s námi před svatbou setkal, abychom se domluvili na průběhu svatebního dne, rozsahu focení a našich dalších požadavcích. Zároveň nám dal několik rad k focení v průběhu svatby. V průběhu celého dne jsme o něm téměř nevěděli, choval se velmi diskrétně a o to více jsme byli nadšeni z fotografií, které nám do týdne poslal:-) Kromě "standardních" skupinových fotografií a párového focení se mu povedlo nádherně zachytit atmosféru celého dne. Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme a určitě Vám budeme všude chválit;-)
Kamil Bareš ✯✯✯✯✯
Martin nám letos v září fotil svatbu a spolupráce to byla skvělá. Ještě předem nabídl předsvatební focení, kde jsme si ujasnili představy a vyzkoušeli si spolupráci u fotografování. Na svatbě s námi byl od ranních příprav až po začátek večerní volné zábavy, fotky jsou nádherné a je jich spoustu, nikdo tam nechybí, průběh celého dne je úžasně zachycen včetně těch nejmenších detailů. Cena je ve srovnání svatebních fotografů velmi příznivá. Jednoznačně doporučujeme!
Jaroslava Činčilová ✯✯✯✯✯
Hodnotím pěti hvězdami. Pan Martin je velice profesionální a vzhledem k naší velké svatbě (cca kolem 150 lidí), jsou zachycené snad všechny momenty z celého dne a toho si velice vážíme. Ještě jednou děkujeme.
Alžběta Mekysková ✯✯✯✯✯
S Martinem jsme absolvovali předsvatební focení a nádherně pak zaznamenal i celou naši svatbu. Vůbec nevíme, jak je možné, že stihnul vyfotit vše (a všechny), ale je to krása a jsme moc spokojeni – je to prostě profi práce. Fotky dokonale zachycují atmosféru celého dne. Ještě jednou děkujeme :)
Eva M ✯✯✯✯✯
Děkujeme za překrásné fotky z naší svatby. Při pohledu na ně si vybavíme celý náš den, který je zachycen přesně takový, jaký skutečně byl. Komunikace s Martinem byla před i po svatbě bezproblémová. Téměř 600 fotek bylo dodáno do týdne a za super cenu. Martin nám sedl i jako člověk a jsme rádi, že právě on byl součástí našeho svatebního dne. Ještě jednou děkujeme a všem doporučujeme.
Anna Kružíková ✯✯✯✯✯
Martin byl určitě nejlepší výběr, jaký jsme mohli u příležitosti naší svatby udělat. Naprosto skvěle svými fotografiemi a následnou postprodukcí vyjádřil atmosféru místa i ducha celé naší svatby. Zachytil detaily, důležité momenty i všední záležitosti. Svou tvorbou doložil, jak výjimečný pro nás náš den byl. S Martinem byla výborná komunikace před i po svatbě. Více jak 600 fotografií dodal již do týdne a to vše za výbornou cenu. Byli jsme naprosto spokojeni, k fotografiím se často vracíme a připomínáme si jimi celý náš den. Vřele doporučujeme.
Marta Nagyová (Reality) ✯✯✯✯✯
Super
Petra Remsová ✯✯✯✯✯
S Martinem spolupracuji již tři roky, focení je vždy úžasné a dobrodružné :-) Martin má neskutečný talent a cit pro fotografování, každá fotografie je svým způsobem umělecké dílo.
Zuzana Dudková ✯✯✯✯✯
Martin mi fotil pracovní profilovky. Domluva s ním byla příjemná a rychlá. Strávili jsme spolu 2-3 hodiny focením za místě, které citlivě a prakticky vybral. Za pár dní jsem měla 10 krásných profi fotek. Ze spolupráce jsem byla po všech stránkách nadšená.
Sabina Fronková ✯✯✯✯✯
Pro focení naší svatby jsme si nemohli vybrat nikoho lepšího. Pan Martin je moc sympatický a milý člověk a hlavně profesionál. Dokázal nádherně zachytit všechny ty kouzelné okamžiky, svatební místo i momentky, a to zcela přirozeně a samozřejmě. Při párovém focení nám uměl poradit, jak zapózovat, aby to hezky vypadalo, protože sami jsme na to úplně marní. Jeho rady se projevily i na výsledné fotkách, které působí přirozeně. Celkově párové focení byla moc hezká součást svatebního dne, kterou jsme si užili. Do dvou tří týdnů po svatbě jsme dostali spoustu (kolem 600) nádherných upravených fotek. Ještě jednou moc děkujeme.
Anna a Adam ✯✯✯✯✯
Jak tady pročítáme ostatní recenze, je zde již řečeno snad vše. Profesionální přístup, přátelská spolupráce, přirozená komunikace a především nádherné fotografie naší svatby. Moc děkujeme, jsem moc rádi, že jsme si Martina vybrali.
Monika Křížová ✯✯✯✯✯
Komunikace a spolupráce s Martinem probíhala na velmi profesionální úrovni. Během focení jsme se cítili dobře a přirozeně, díky tomu vypadají fotky z našeho svatebního dne super a jsme s nimi moc spokojení.
Eva Popelka ✯✯✯✯✯
Více než souhlasím se všemi předchozími pochvalnými recenzemi. Martin zachytil i nejmenší detaily, kterých jsme si během svatebního shonu nevšimli a nebýt jeho, přišli bychom o ně. Cítili jsme se při focení naprosto přirozeně, když jsme tápali, přispěl radou. Vytvořil překrásné fotografie, na kterých se sám sobě líbí i největší skeptik a odpůrce focení.
Rostislav Kovářík ✯✯✯✯✯
Martin nám pořídil moc pěkný fotky ze svatby, což nebyl snadnej úkol, protože nejsme zrovna fotogenický osoby a focení není naše oblíbená aktivita :). To všechno s civilním jednáním, včetně předsvatební konzultace a za rozumnou cenu. Rozhodně doporučujeme!
Lenka Mucha ✯✯✯✯✯
Martin má jedinečné oko. Dokáže momenty zachytit ve své přirozenosti, jejichž síla na Vás působí kdykoliv se na fotografii podíváte, i o několik měsíců později. Na naše svatební fotografie se nemůžeme vynadívat, ani nyní, 4 měsíce po svatbě. Svým talentem až neuvěřitelně zachytil barvy podzimu, kouzlo prvorepublikového letohrádku a atmosféru celé svatby. Přestože nejsem absolutně fotogenická, na fotografiích od Martina se líbím i sama sobě. :) A to je právě to umění. Martin je profesionál, velmi milý, výborně se s ním komunikuje, na emaily odepisuje rychle, ve všem nám vyšel vstříc a fotografie byly hotové ještě dříve, než bylo slíbeno! Pro Martina jsme se rozhodli pouze na základě jeho portfolia na stránkách a nemohli jsme si vybrat lépe. Ještě jednou děkujeme za překrásné fotografie.
Patricie Kourková ✯✯✯✯✯
Martin byl supr profesionál. Svatbu jsme začali plánovat na poslední chvíli a byli jsme rádi, že se nás ujal. Byla s nim jednoduchá a rychlá komunikace, flexibilita co se týče hodin foceni, množství fotek a ceny. S výsledkem jsme spokojeni podle očekávání a dostáváme plno komplimentu od kamarádů, co se nebyli schopni svatby účastnit.
Veronika Celiznová ✯✯✯✯✯
V rámci projektu "Nové profilové fotografie poradců Modré pyramidy", který probíhal po celé ČR, jsem spolupracovala i s fotografem Martinem Dobrovolným. Velmi oceňuji jeho rychlou a vstřícnou komunikaci, maximální snahu o pochopení zadání, rychlost a kvalitně odvedenou práci.
Jana Padělková ✯✯✯✯✯
​​​​​​​Dana Nemčoková ✯✯✯✯✯
Mohu vrele doporucit Martina pro foceni, svatby ci portretu pripadne rodinne udalosti. Precizni fotograf a uzasny clovek! Pro me jasna volba, krasne fotky a maximalni spokojenost. Dana
Back to Top