Něco málo o mně
Ahoj, jmenuji se Martin, fotím už strašně dlouho a neumím si život bez toho vůbec představit. Ve focení svateb jsem se doslova našel, protože spojují vše co mám rád. Zajímavá krásná místa, pohodové lidi, spoustu na focení atraktivních okamžiků, emoce, zajímavé příběhy, pestrost, různorodost. Jsem od přírody dobrý a vnímavý pozorovatel, nic mi neunikne a tady se mi to dost hodí :).
Miluji přírodu a pokud plánujete nějakou přírodní svatbu v lese apod., budu se tam cítit jako ryba ve vodě. Mám rád uvolněnou a přátelskou atmosféru, takže se snažím aby i focení nebylo o nějakém křečovitém pózování, ale spíš o zachycení té přirozené pohody. Prostě chci, abyste si to užívali tak jako já. Postupem času jsem zjistil, že právě ve fotografii mohu nejlépe uplatnit všechna svá nadání a cítím vděčnost za to, že se takto mohu podílet na těch Vašich nejdůležitějších okamžicích.
A co dělám ve volném čase? Překvapivě zase fotím :D. Také moc rád chodím do přírody, mám rád cestování, turistiku, zkouším pěstovat různé rostlinky, miluju umění, obrazy, filmy, architekturu, víno… Rád čtu knihy, baví mě diskutovat o zajímavých věcech Jsem zvídavý, občas i zvědavý :), mám rád poznání a zajímají mě i takové ty alternativní věci. 
Narodil jsem se ve znamení Kozoroha, takže jsem občas workoholik a umanutý paličák :), podle typologie osobnosti MBTI jsem INFP, což na mě teda dost sedí i co se týče toho povolání, proto jsem, jak tvrdím, muž na správném místě :D. Ale žádný člověk se nevejde do nějakých škatulek, raději mě zkuste poznat osobně.